Etrnl Rave: Lessss, Kubok, Mervh, Dizzy w Hype Parku

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 8 marca 2024, 22:00

LESSSS to utalentowana DJka i producentka, która zdobyła uznanie na francuskiej i europejskiej scenie techno. Jej rozległa wiedza na temat mixu oraz selekcja tworzą zestaw o niezwykle wysokiej energii. Z gościnnymi występami w klubach takich jak Exil w Zurychu, Soenda Festival w Utrechcie czy Verknipt Festival, LESSSS udowodniła swoją wartość, pozostawiając niezapomniane wrażenie w renomowanych klubach i na wydarzeniach w całej Europie.

Jest także rezydentką Teletech, dla którego stworzyła jeden z bardziej kultowych występów w ramach Boiler Room'u podczas Teletech Festival w Manchesterze. Jej najnowszy utwór "The Love Of Music" doskonale oddaje energię, jaką LESSSS chce reprezentować za deckami, wstrząsając ściany klubów i rozgrzewając parkiet do czerwoności. Przygotuj się na podróż, w której zmieszane zostaną Hard Techno, Early Hardstyle, Schranz oraz Raw Techno, pozostawiając cię po prostu bez słów. Przygotuj się na przeżycie bez wątpienia bezcennego doświadczenia, które odbierze ci mowę!

Jesteś gotowy żeby być speachLESSSS?

  • LESSSS
  • KUBOK
  • MERVH
  • DIZZY (Etrnl Rave)

support from TYTUZ

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<