III Maraton Fitness dla Kraków w Formie

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 kwietnia 2024, 10:00

Chcesz wziąć udział w najbardziej wyczekiwanej, pełnej inspiracji i motywacji imprezie fitness?

Dołącz do nas podczas wyjątkowego III Maratonu Fitness Forma na lata SHOW dla Kraków w Formie, który odbywa się tylko raz w roku!

Już 27 kwietnia 2024 zapraszamy Was na imprezę sportową III Maraton Fitness dla osób początkujących i średnio zaawansowanych w treningu! W tym dniu spotkamy się na żywo na TAURON Arenie Kraków Małej Hali. To będzie świetna okazja do tego, żeby wzajemnie zmotywować się do aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.

Wszystkich maniaków fitnessowych, jak i osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z treningiem, zapraszamy na różnorodne zajęcia fitness! Planujemy trzy energiczne treningi, które pokochasz od pierwszego ćwiczenia:

BOOT CAMP FITNESS – pozwali Ci przełamać swoje bariery, spalić ogrom kalorii i wylać hektolitry potu. Boot camp to rodzaj treningu wytrzymałościowego, wzmacniającego całe ciało poprzez oddziaływanie na różne partie mięśni. Ta bardzo popularna w USA forma zajęć dopiero zaczyna rozwijać się w Polsce.

Strong Nation® – trening funkcjonalny, siłowy i cardio w połączeniu z elementami szutki walki karate do idealnie zsynchronizowanej muzyki.  Dużą zaletą treningu Strong Nation® jest to, że jedynym ciężarem wykorzystywanym podczas zajęć jest ciężar własnego ciała. 

Pilates –  wpłynie pozytywnie na Twój nastrój po maratonie,  rozciągnie mięśnie, pozwoli popracować nad oddechem.  Zmniejszy napięcie i poprawi regenerację po intensywnym treningu.

W czasie maratonu będzie możliwość skorzystania dla osób posiadających bilet VIP – z analizy składu ciała u dietetyczki klinicznej oraz z konsultacji u fizjoterapeuty.

HARMONOGRAM MARATONU FITNESS

10:00-10:45
Rejestracja uczestników

11:00
Oficjalne rozpoczęcie

BOOT CAMP FITNESS 
Trening z dominiką waksmundzką

12:15-12:30
Przerwa

12:30-13:30
Strong Nation® 
Dominika Waksmundzka

13:30-13:45
Przerwa

13:45-14:30
Pilates & Stretch 
Kinga Gromek

14:30
Zakończenie maratonu

Podczas tego MARATONU FITNESS spalisz około 2000 tysięcy kalorii!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<