Nowa muzyka w Domu Światła i Dźwięku

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 24 lutego 2024, 20:00

Dom Światła i Dźwięku zaprasza 24 lutego na kolejny koncert w Pałacu Potockich z udziałem kwartetu smyczkowego Orkiestra Muzyki Nowej, wiodącego polskiego zespołu specjalizującego się w wykonawstwie muzyki współczesnej. W programie koncertu prawykonanie Kwartetu smyczkowego „Effatha” Janusza Krzysztofa Korczaka realizowane dzięki Stypendium Twórczemu Miasta Krakowa, a także utwory elektroakustyczne kompozytorów związanych z Domem Światła i Dźwięku.

Wejściówki będą dostępne do pobrania w wersji elektronicznej na stronie KBF:BILETY oraz w aplikacji KBF:PLUS od poniedziałku 12 lutego od godziny 12.00.

Stowarzyszenie Dom Światła i Dźwięku zostało założone przez kompozytorów muzyki poważnej związanych z krakowskim środowiskiem muzycznym. Jego głównym celem jest wspieranie oryginalnych i wartościowych inicjatyw artystycznych z dziedziny muzyki elektroakustycznej oraz sztuki audiowizualnej. Najważniejszą inspiracją do powstania stowarzyszenia były idee nadające kierunek działalności Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia w Warszawie. Istotnym celem stowarzyszenia jest również stworzenie ośrodka integracji środowisk twórczych, umożliwiającego współpracę i wymianę myśli artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<