Zimowa Spółdzielnia na miejscu: Spacer dźwiękowy

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

„Zimowa Spółdzielnia na miejscu” to nowy cykl warsztatowo-edukacyjny Spółdzielni Muzycznej contemporary ensemble. Pierwsza – jesienna edycja już za nami, a od połowy lutego zapraszamy na wydarzenia zimowe!

Dla wszystkich, którym bliska jest przestrzeń miejska Krakowa, wychodzimy naprzeciw z ofertą „SPACERU DŹWIĘKOWEGO”. Niezależnie od pory dnia i nocy, niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy otacza nas dźwięk. W latach 70. XX wieku kanadyjski kompozytor, ekolog i edukator Raymond Murray Schafer zaproponował koncepcję „soundwalku” – grupowej wycieczki, podczas której wspólnie odkrywamy dźwięki otoczenia i dzielimy się nimi. Podczas spacerów zapraszamy do wspólnego odkrywania dźwięków Wesołej – dzielnicy zlokalizowanej w samym sercu Krakowa, której krajobraz dźwiękowy jest niezwykle bogaty, a której historia związana z funkcjonującym tam przez dziesięciolecia Szpitalem Uniwersyteckim nie pozwoliła dotychczas na odkrycie jej brzmienia.

Rozkład jazdy:

  • 17 lutego // godz. 11:00
  • 2 marca // godz. 11:00
  • 16 marca // godz. 11:00
  • 23 marca // godz. 17:00

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<