Spotkanie autorskie z Kasią Bem w Pałacu Potockich

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 17 lutego 2024, 16:00

Pałac Potockich w Krakowie zaprasza 17 lutego na spotkanie autorskie z Kasią Bem z okazji wydania jej nowej, już czwartej książki: „Happy umysł. Myśl sercem”.

Kasia Bem – joginka i nauczycielka medytacji, w autorskim programie MINDLESS, który zawiera ćwiczenia, medytacje, ale także wskazówki dietetyczne, w inspirujący sposób przeplata starożytną wiedzę jogi i najnowsze odkrycia z zakresu duchowości oraz nauki np. neuroplastyczności mózgu czy koherencji serca. Tłumaczy, jak osiągnąć stan koherencji, czyli połączyć serce i umysł, by codziennie doświadczać spokoju i radości.

„W książce zawarłam autorski program MINDLESS, który pomaga uporządkować umysł, oczyścić ciało i odblokować serce, po to, aby to co na zewnątrz samo zaczęło się układać. 21 dniowy program MINDLESS jest zaproszeniem do życia z przestrzeni serca. Zamiana kontroli na odpuszczenie i zaufanie. Pozwolenie, aby życie nas prowadziło, a nie kierowanie nim. Odważenie się na spontaniczność i autentyczność, wyjście poza umysł. Radość bez powodu. To możliwe dla każdego”.

Kasia Bem

A zatem już za moment nadarzy się niezwykła okazja, by spotkać się z Kasią Bem osobiście. W sobotę, 17 lutego zapraszamy do Pałacu Potockich, gdzie Agnieszka Tomasik-Świderska porozmawia z autorką o jej ścieżce do mindless, o medytacji i wszystkim, co uznamy w tym momencie za ważne.

Wejściówki będą dostępne do pobrania od poniedziałku, 5 lutego od godziny 12.00 na stronie KBF:BILETY i w aplikacji KBF:PLUS. Organizatorami wieczoru są: Wydawnictwo Luna, Pałac Potockich, KBF.

A w niedzielę, 18 lutego prawdziwa gratka – autorski warsztat Kasi, szczegóły i zapisy: agtomasik@gmail.com.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<