Zoriana Grzybowska: Pomaluj mi noc

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 15 lutego 2024, 18:00

15 lutego o godz. 18.00 w Sali Kominkowej Dworku odbędzie się walentynkowy koncert Zoriany Grzybowskiej.

Zoriana gra i śpiewa klasykę ukraińską i światową, pieśni świeckie i sakralne, arie operowe i operetkowe, kolędy polskie i ukraińskie. W swoim repertuarze ma także program z utworami Anny German. Koncertowała w Polsce, w Ukrainie, w Szwajcarii, w Niemczech i we Włoszech. Gra na bandurze typu lwowskiego, czyli tak zwanej „lwiwiance”. 

W latach 1999-2002 śpiewała w chórze drohobyckiej Filharmonii „Werchowyna”; 2002-2007 prowadziła chór w drohobyckim Rejonowym Domu Kultury oraz współpracowała aktorsko z tamtejszym amatorskim teatrem dramatycznym. Jest laureatką konkursów wokalnych i bandurowych we Lwowie i w Drohobyczu.

W programie koncertu walentynkowego pieśni folkowe, pieśni estrady ukraińskiej, w tym tanga, walczyki, utwory jazzowe. Na scenie wystąpi utalentowana śpiewaczka – Zoriana Grzybowska. Na fortepianie zagra Sabina Kołodziej. Koncert poprowadzi Artur Grzybowski.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<