FRH prezentuje: Errorr

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 2 marca 2024, 20:00

Errorr został założony przez Leonarda Kaage; szwedzkiego multiinstrumentalistę znanego również jako producent i gitarzysta The Underground Youth, który współpracował również z wieloma innymi zespołami, takimi jak The Brian Jonestown Massacre, Kristof Hahn (SWANS), Tess Parks, The Blue Angel Lounge i wieloma innymi. W 2019 r. po kilku trasach koncertowych i projektach produkcyjnych dla innych zespołów Leonard skorzystał z okazji, aby zacząć od nowa na czystym płótnie z własną instrumentacją, produkcją i aranżacjami. Pierwsze nagrania demo powstawały w jego studiu, kiedy tylko znajdował czas między nagrywaniem i trasami koncertowymi w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Po kilku miesiącach charakterystyczne brzmienie czwórki znalazło swój kształt, a raczej jego brak:

Głośne gitary i mocny "fuzz" bas wsparty chwytliwymi uderzeniami perkusji. Wszystkie te elementy układają się w ścianę dźwięku, przez którą przebija się wokal Leonarda, czyniąc z rozkrzyczanego "hałasu" popową płytę.

ERRORR przyjedzie do nas ze swoim debiutanckim albumem SELF DESTRUCT.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<