Kabaret Młodych Panów. „Co się stało?”

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 18 lutego 2024, 16:00

Wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem: to wszystko w najnowszym programie który obejrzy widownia w Skawinie.
Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” jest przewrotną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?
Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało? słychać i widać, że coś się stało!
Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!
Bilety do nabycia online: https://biletyna.pl/event/view/id/351738
Program dla widzów od 16 roku życia.
Źródło: materiały promocyjne organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<