FRH prezentuje: Mary Lattimore

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 9 marca 2024, 20:00

Mary Lattimore
Harfistka i kompozytorka, znana ze swojego niezwykłego talentu muzycznego oraz eksperymentalnego podejścia do swojej sztuki przyjedzie do Polski w związku z premierą najnowszego dzieła „Goodbye, Hotel Arkada”. Płyty nagranej wspólnie z Lolem Tolhurstem z The Cure, Rachel Goswell ze Slowdive czy Samary Lubelski.

Lattimore zdobyła uznanie jako wykonawczyni i kompozytorka, eksplorując różnorodne gatunki muzyczne, takie jak ambient, eksperymentalna muzyka elektroniczna i muzyka improwizowana. Jej prace cechuje delikatność dźwięków harfy, które tworzą atmosferyczne i hipnotyzujące kompozycje.

Artystka wydała kilka albumów solowych, zyskując pozytywne recenzje krytyków muzycznych i zdobywając słuchaczy na całym świecie. Jej kreatywność i zdolność do eksperymentowania z brzmieniem sprawiły, że stała się ważną postacią w światowej scenie muzyki niezależnej.

Mary Lattimore pozostaje aktywna zarówno jako solistka, jak i współpracująca z innymi artystami. Jej koncerty są znane z mistycznego i hipnotycznego charakteru.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<