Killy w Żaczku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 7 marca 2024, 20:00

Killy wraca do Polski! Reprezentant rapowej sceny Toronto, autor platynowych singli KILLAMONJARO i NO SAD NO BAD, trzykrotnie nominowany do „kanadyjskich Grammy’s” — Juno Awards — wystąpi na żywo w Warszawie w klubie Oczki, 6 marca 2024 i dzień później, 7 marca 2024 w Krakowie w klubie Żaczek.

KILLY bezceremonialnie wjechał na globalną scenę w 2017 roku, osiągając zawrotne liczby odtworzeń singla KILLAMONJARO na całym świecie. Dodatkowy boost popularności przyniosły kanadyjskiemu raperowi wywiad w popularnym podcaście Adam22 NO JUMPER oraz występ w OVO Sound Radio DRAKE’a.

Magazyny Complex i Pitchfork propsowały album SURRENDER YOUR SOUL z singlem NO SAD NO BAD, który wspiął się na 65. miejsce na kanadyjskiej liście przebojów Hot 100 oraz EP KILLSTREAK, która zapoczątkowała serię wydawnictw o tym samym tytule. Fala sukcesów przyniosła raperowi z Toronto kontrakt z Epic Records w 2019 roku wraz z pełnoprawnym debiutem LIGHT PATH 8, przy którym KILLY pracował między innymi z JAM CITY. Rapera definiuje jednak KILLSTREAK, więc na kontynuację KILLSTREAK2 wraz z rozszerzeniem nie trzeba było długo czekać. KILLY w 2022 roku opuszcza Epic Records i wydaje singiel CEO https://www.youtube.com/watch?v=-CqRaupPmB0 w którym rozlicza się z przeszłością i teasuje kolejny KILLSTREAK, wzbudzając mocną podjarkę fanów.

Po rocznej przerwie, KILLY powraca w swoim stylu i mistrzowskiej formie z KILLSTREAK3, najnowszą, jeszcze gorącą EP-ką, wydaną 15 września 2023 roku, znaną również jako K3.

Projekt rozpoczyna się w przejmującym stylu utworem LOOK AT WHAT WE STARTED, oddającym hołd zmarłemu przyjacielowi SEGA oraz z singlami ADDICTING czy SAME ENERGY, a wersy „VVS stones, money too long, when it's like that, you could never be wrong, back in the days they used to play me, but I'm so happy them days is gone! [...];” wywołują ciarki i zwiastują elektryzujący i mocny come back reprezentanta Toronto na który czekaliśmy!

Jest mnóstwo utalentowanych artystów z Kanady, takich jak Drake, The Weeknd, Tory Lanez, etc. Lista jest długa, ale to KILLY'ego zdaniem www.hotnewhiphop.com należy bardziej docenić, za jego niesamowite zdolności do tworzenia kiwających głowami, flow, lepkich melodii i eterycznych produkcji. Właśnie to w dziesięciokrotnym stopniu wnosi do swojego najnowszego projektu K3, o czym przekonamy się na żywo podczas dwóch koncertach w Polsce!

Wspominając wyprzedany koncert z 2018 roku w Warszawie, możemy tylko zapewnić, że warto! Dzięki takim chwilom „We live forever!”.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<