Zabłyśnij! Debata antykwariuszy: Marcin Gałązka, Łukasz Suszek, Tomasz Zapiór

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 10 grudnia 2023, 17:00

Ministerstwo Starych Książek i Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zapraszają na trzecie spotkanie z serii „Zabłyśnij! Ministerstwo Starych Książek patronem błyskotliwych rozmów”. Wydarzenie to będzie wyjątkowe, ponieważ nie będzie miało jednego bohatera, a aż trzech! Naszymi gośćmi będą antykwariusze: Marcin Gałązka, Łukasz Suszek oraz Tomasz Zapiór.

Każdy z nich reprezentuje inne spojrzenie na prowadzenie działalności antykwarycznej, bowiem każdy ma inny pomysł na funkcjonowanie na rynku książki:
Marcin Gałązka, znany w internecie jako Antykwariusz Gałązka, prowadzi warszawski Antykwariat Zakładka,
Łukasz Suszek (Suszek Books & Art) zajmuje się głównie sprzedażą aukcyjną i introligatorstwem,
Tomasz Zapiór prowadzi Szafę pełną książek – niegdyś nagradzane miejsce na krakowskim Podgórzu, dziś antykwariat internetowy.

Spróbujemy dowiedzieć się, co skłoniło każdego z bohaterów spotkania do rozpoczęcia działalności antykwarycznej, podyskutujemy o różnych pomysłach na prowadzenie antykwariatu, o tym, co jest fajne w byciu antykwariuszem, a co przyprawia nas o ból głowy, a także jak widzimy przyszłość tej niszowej branży.

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia w Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana przy Krupniczej 38, w sali 309 (III piętro) o godzinie 17.00. Wydarzenie będzie także transmitowane na Facebooku instytucji.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<