Dyskusja o książce „Wiersz… i cała reszta” Jakuba Skurtysa

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 15 grudnia 2023, 18:00

Pracownia Pytań Krytycznych Wydziału Polonistyki UJ zaprasza na dyskusję o książce dr. Jakuba Skurtysa „Wiersz… i cała reszta. Rozważania o poezji i krytyce po roku 1989”.

W dyskusji wezmą udział Jakub Skurtys, Joanna Mueller oraz Barbara Rojek. Spotkanie poprowadzą Michał Koza i Zuzanna Sala.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia (piątek) o godz. 18.00 w formie hybrydowej: w sali 42 Wydziału Polonistyki UJ oraz na kanale zespołu Spotkania Pracowni Pytań Krytycznych w MS Teams. Kod zespołu: rabml5g

Osoby nieposiadające konta w domenie uj.edu.pl prosimy o kontakt mailowy: michal.koza@uj.edu.pl.

Jakub Skurtys – krytyk i historyk literatury; doktor literaturoznawstwa; pracuje na Wydziale Filologicznym UWr; autor książek o poezji najnowszej „Wspólny mianownik” (2020), „Wiersz… i cała reszta” (2021), „Darczyńca: rzecz o poezji Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego” (2022), „Światy nierównoległe. O kobiecych i męskich głosach w poezji ostatnich lat” (2022).

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<