Soliści Roadshow 2023: Islandia

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 9 stycznia 2024, 18:00

„Wiele osób marzy, żeby zobaczyć Stany. Podczas prelekcji zabiorę Was do dwóch "stanów", ale tych mniej oczywistych, daleko na wschód od Polski. Kazachstan i Kirgistan, bo o tych krajach mowa, zachwycają widokami, kulturą, gościnnością oraz wciąż nieskażoną przyrodą. W trakcie spotkania powędrujemy dziką Doliną Talgar, spędzimy noc w kanionie, wdrapiemy się na wysokość 4 tys. metrów, żeby podziwiać jezioro Ala-Kul ukryte w samym sercu Tienszan. Wreszcie, zamieszkamy w tradycyjnej kirgiskiej jurcie, wykąpiemy się w legendarnym Issyk-Kul i spróbujemy jazdy konnej w górskim terenie. Dodatkowo: praktyczne informacje, porady i ciekawostki wprost z niebiańskiej krainy. Serdecznie zapraszam”.

Jacek Czernecki

 Jacek Czernecki – pasjonat podróży do miejsc mniej oczywistych, propagujący świadomą turystykę. Sympatyk wszystkich zwierząt. Miłośnik górskich krajobrazów, piękna przyrody i spania w namiocie. W trakcie swoich wyjazdów lubi wyjść poza strefę komfortu, poczuć nieprzewidywalność i emocje prawdziwej przygody oraz obserwować toczące się życie, próbując przysmaków regionalnej kuchni w małych knajpkach pełnych lokalsów. Do niedawna pracownik jednej z firm doradczych. Od niedawna osoba, która zdecydowała się wyruszyć w wymarzoną podróż z biletem w jedną stronę. Kieruje się słowami: „W świecie, w którym możesz być kim chcesz, bądź dobrym człowiekiem”. Jego przygody możecie obserwować na profilu instagramowym: jacu_ontheway

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<