Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 10 grudnia 2023, 19:00

Wydawnictwo Znak oraz „Tygodnik Powszechny” zapraszają na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim. Rozmowę poświęconą książce „Sprawdzian z miłości. Jak kochać w czasach nienawiści” poprowadzi Anna Goc.
Podczas spotkania będzie można kupić książki.

„Sprawdzian z miłości. Jak kochać w czasach nienawiści” to opowieść o relacjach, Kościele i nas samych. Ksiądz Adam Boniecki od lat wnikliwie i z otwartą głową obserwuje otaczającą nas rzeczywistość. Uważnie przygląda się polskiemu społeczeństwu i problemom, z jakimi się mierzymy. Jego komentarze są niezwykle wyważone, potrzebne, mądre.
Dlaczego przyjaźń jest nam niezbędna? Co zmieniła w nas wojna tuż za granicą? Kim są ludzie nowej epoki i czego możemy się od nich nauczyć? Jak zaakceptować słabość ludzkiego ciała? Ile chrześcijaństwo ma jeszcze wspólnego z Chrystusem? I co nam zostało z mitu Jana Pawła II?
Książka zawiera najlepsze i najbardziej aktualne teksty księdza Adama publikowane na łamach „Tygodnika Powszechnego”, które są odpowiedzią dla wszystkich zawiedzionych Kościołem i otaczającą rzeczywistością.

Zdjęcie ks. Adama Bonieckiego zamieszczone na grafice promującej wydarzenie wykonał Adam Walanus. Pochodzi ono ze strony: https://adamwalanus.pl/

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<