Idą święta! Kiermasz i Zagroda Świętego Mikołaja na Rynku w Skawinie

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 17 grudnia 2023, 10:00

Pachnące wypieki, smakowite potrawy, błyszczące ozdoby, a przede wszystkim – Mikołaj, elfy i renifery. To wszystko będzie czekać na gości Jarmarku Świątecznego.
Kolorowe stoiska wypełnione po brzegi wszystkim, co kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia będą kusić 17 grudnia już od godziny 10.00. Do stoisk zaproszą lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele szkół, przedszkoli oraz stowarzyszeń i innych organizacji pozarządowych.
Centralną częścią kiermaszu będzie Zagroda Świętego Mikołaja, w której od godziny 12.00 do 17.00 dzieci i dorośli będą mogli spotkać się z Mikołajem, elfami i reniferami, a także wykonać pamiątkowe zdjęcie w wyjątkowej świątecznej scenerii. Zagrodę wypełni szereg atrakcji dla małych i dużych, m.in. mroźna jaskinia z animacjami dla dzieci, seans „zimowe kino”, animacje świetlne, świąteczna szopka ze zwierzętami.
Program wydarzenia
17 grudnia, Rynek w Skawinie
Jarmark Świąteczny – godz. 10.00-18.00
Zagroda Świętego Mikołaja – godz. 12.00-17.00

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<