„Pan Kleks” w wykonaniu Krakowskiego Biura Promocji Kultury

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 11 grudnia 2023, 17:30

Podczas grudniowego spotkania z małymi miłośnikami sztuki teatralnej aktorzy z Krakowskiego Biura Promocji Kultury przypomną przygody Adasia Niezgódki.
Adasiowi nic się nie udaje. Dopiero w Akademii Pana Kleksa, dzięki postaciom, które spotka, uwierzy w siebie. Szybko zaprzyjaźni się z nimi i przeżyje wspaniałe bajkowe przygody. Dzieci przeniosą się w świat magii, zobaczą zaczarowane kolory w kleksowych probówkach, poczują piękny zapach niezwykłej kwiatowej zupy, a odważni widzowie zostaną nagrodzeni niepowtarzalnym PIEGIEM Akademii! Będą też dobrze znane wszystkim piosenki: „Kaczka Dziwaczka”, „Bajka”, „Meluzyna”, „Dzik”, „Księżyc”.
Przedstawienie prezentowane jest w ramach cyklu Teatr Dzieciom. O wszystkich spektaklach w jego ramach można przeczytać pod adresem internetowym nowy sezon Teatru Dzieciom.
Bilety
Ulgowy (dzieci od 2. roku życia) – 25 zł,
normalny (dorośli) – 30 zł, do kupienia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie: w Kasie Basenu Camena (parter) – w godzinach od 7.00 do 21.00 (płatność kartą, gotówką lub voucherem), w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed spektaklem tylko w przypadku wolnych miejsc (płatność kartą, gotówką lub voucherem).
Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje możliwość kupna jednego biletu ulgowego dla osoby pełnoletniej sprawującej opiekę nad małoletnimi uczestnikami.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<