Baranki Dzieciom: Mikołajki z Kicią Kocią

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 3 grudnia 2023, 11:00

Z okazji zbliżających się Mikołajek Kino Pod Baranami zaprasza na przedpremierowy pokaz nowego zestawu bajek o Kici Koci!

"Kicia Kocia pod choinkę" to zestaw siedmiu odcinków animowanych przygód tytułowej bohaterki, dobrze znanej z książek Anity Głowińskiej. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Przedstawiają również rozmaite wyzwania, z którymi mierzą się dzieci w wieku przedszkolnym.

Pora na kolejne spotkanie z Kicią Kocią na dużym ekranie! Wraz z nią odwiedzimy bibliotekę, ugotujemy pyszny obiad z jej babcią i wsiądziemy do pociągowego przedziału. Co jeszcze czeka na sympatyczną bohaterkę?

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

PREZENTOWANE ODCINKI:

KICIA KOCIA - ZIMA
(Marta Stróżycka) PL 2023
KICIA KOCIA GOTUJE
(Marta Stróżycka) PL 2023
KICIA KOCIA W POCIĄGU
(Marta Stróżycka) PL 2023
KICIA KOCIA SPRZĄTA
(Marta Stróżycka) PL 2023
KICIA KOCIA W BIBLIOTECE
(Marta Stróżycka) PL 2023
KICIA KOCIA NIE MOŻE ZAZNĄĆ
(Marta Stróżycka) PL 2023
KICIA KOCIA I ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA
 
Film animowany w języku polskim.
Dla widzów w wieku: 3+

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<