Świętuj Story – Targi Lokalnych Rzemieślników

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Grudzień to czas, kiedy myślimy o świętowaniu i prezentach. Kraków Story myśli o nich podwójnie, bo w grudniu concept store w Pawilonie Wyspiańskiego obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji dla wszystkich odwiedzających przygotowano Targi Lokalnych Rzemieślników.

Od 11 do 15 grudnia w holu Pawilonu Wyspiańskiego będzie można spotkać się z lokalnymi rzemieślnikami, producentami i kuratorami Kraków Story. Każdy dzień poświęcony będzie innej sekcji, ale oczywiście cały asortyment concept store dostępny będzie cały czas, podobnie jak storytellerki i storytellerzy, którzy służą opowieściami i radą w zakupach i doborze prezentów z krakowską duszą.

11 grudnia, poniedziałek - KAWA

W poniedziałki najważniejsza jest kawa – także w Kraków Story. Tego dnia rozmawiamy o kawie, degustujemy kawę i kupujemy kawę z krakowskich i małopolskich palarni.

12 grudnia, wtorek - SMAK

Tego dnia bądźmy gotowi na małopolskie smaki. Na przykład miód z pasieki Morawskich, który pozwoli nam wzmocnić odporność i osłodzi grudniowe ciemności. A może macie ochotę na rozgrzewającą zimową herbatę na bazie soku z tłoczni Maurera?

13 grudnia, środa – LITERATURA I MUZYKA

Środek tygodnia to czas, żeby trochę spoważnieć i porozmawiać o literaturze czy muzyce. Książka jest zawsze dobrym prezentem, a tego dnia pomoże nam ją wybrać kurator sekcji „Literatura” w Kraków Story – Łukasz Wojtusik. Gościem w środę będzie także Szyszkodar, który zajmuje się ratowaniem książek i dawaniem im drugiego życia. Będziemy mogli wygrzebać sobie lekturę ze słynnego wózka Szyszkodara i spróbować jego kultowych ciastek. A na stołach będą czekać również pięknie zaprojektowane publikacje książkowe i płytowe Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

14 grudnia, czwartek – LIFESTYLE

W czwartek: pop-up, którego bohaterami będą szkło i ceramika. Ceramika z Lanckorony, broszki ze Żrem na Talerzach i wyroby Krakowskiej Huty Szkła to przeboje Kraków Story, a tego dnia będziemy mogli porozmawiać z ich twórcami. Któż z nas nie jest ciekaw, jak powstają te piękne, finezyjne kształty wazonów czy broszek?

15 grudnia, piątek – MODA

W piątki myślimy już o przyjemnościach, zabawach, spotkaniach z przyjaciółmi. Ale czy na pewno mamy się w co ubrać? Kraków Story zaprasza na spotkanie z krakowską modą i na pop-up z Polą Zag, autorką biżuterii. Będzie w czym wybierać!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<