Nina Dziwoki. Nie oczy widzą

Wystawy czasowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 1 grudnia 2023, 19:00 - niedziela, 10 grudnia 2023

Nina Dziwoki pokaże swoje prace w przestrzeni galeryjnej Fundacji Krakowska 34 oraz w pracowni, ktora wynajmuje od fundacjii i gdzie na co dzień tworzy.

Wiele osób nosi w sobie swój unikatowy, wewnętrzny świat, który buduje i kształtuje przez całe swoje życie. Co czyni każdy z tych światów wyjątkowym i wartościowym jest brak wynikających z nich ograniczeń oraz zasad. Nie kieruje nimi żaden porządek, a nas samych nie blokują żadne reguły czy przepisy. Nie ma tam wstydu ani niepewności. Są tam za to formy, obrazy oraz marzenia…

Nina Dziwoki – urodzona w 1998 w Rybniku, absolwentka Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. Adama Brinckena oraz aneks z rysunku u prof. Grzegorza Bieniasa. W latach 2020/2021 stypendystka rektora ASP. Członkini zarządu i koordynatorka projektów, wystaw, wydarzeń w Stowarzyszeniu Mosaic. Uczestniczka wielu wystaw w kraju i za granicą. W swoich pracach dogłębnie analizuje relację zachodzące pomiędzy przestrzenią, przedmiotem a modelem. Zajmuje się malarstwem, kolażem, rysunkiem, monotypią i malarstwem ściennym. Aktualnie mieszka i pracuje w Krakowie.

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<