StrefaEtno: Dla Olka

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 2 grudnia 2023, 19:00

Przed nami kolejne – tradycyjne już – zgromadzenie. Śpiewacze, taneczne, a tym razem: również charytatywne. Wytęsknione wielogłosy i końcoworoczne wirowania będą bowiem w tym przypadku tylko pretekstem do niesienia pomocy naszemu wspólnemu przyjacielowi, Olkowi, z którym wielu z nas spotkało się właśnie w śpiewie i w tańcu. Olek Mazii w kwietniu tego roku przeszedł udar – rehabilitacja trwa długo i choć na szczęście jest już w coraz lepszej formie, nie mógł już niestety wrócić do swojego pierwotnego zawodu. Aktualnie poszukuje nowej drogi w życiu, a my organizujemy otwarte spotkanie, podczas którego będzie można 'do puszki' wrzucić dowolną i dobrowolną kwotę, by ten trudny czas był dla niego nieco łaskawszy.

Zaśpiewają członkowie takich grup jak Łada, Dola, Swada, czy grupy warsztatowe Sofii Herian i Joanny Słowińskiej. O muzykę do tańca zadbają m.in. Kapela Kasi Chodoń, Paweł Iwan oraz gospodarze Strefy: Joanna i Jan Słowińscy.

Do zobaczenia, przyjaciele!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<