Halina Radwan. Moje powroty

Wystawy czasowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 20 listopada 2023 - czwartek, 14 grudnia 2023
Wystawa Moje powroty w 2 Okna Cafe&Bistro to kolekcja obrazów z różnych lat, to przywołanie miejsc i osób, które są bliskie ich autorce.
 
Halina Radwan dorastała w pięknych okolicach Borów Dolnośląskich, nieopodal zamku w Kliczkowie. Od dziecka zachwycała ją przyroda i tajemnicze miejsca, których wokół było wiele. Często wspomina te chwile, jak biegała po łące, wędrowała po lasach lub nad rzekę. Mialo to duży wpływ na kształtowanie się jej osobowości oraz wrażliwości na piękno. Ukończyla szkołę artystyczną w Bolesławcu o profilu: ceramika. Chociaż późniejsza jej praca nie była związana z działalnością twórczą, mimo wielu obowiązków, to jednak znajdowała czas na rozwijanie swojej pasji - malowanie obrazów. Wydobywając z pamięci różne momenty życia i przenosząc je na płótno – chciała wyrazić swoje marzenia oraz tęsknoty z młodzienczych lat.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<