Halo! Halo! Mikołaju!

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 3 grudnia 2023, 16:00

Wszystkie grzeczne dzieci czekają na prezenty, ale gdzie się podział Mikołaj?
Co się stało i czy uda się go odnaleźć na czas? Wszystko wyjaśni się podczas interaktywnego spektaklu dla najmłodszych, który zaprezentują aktorzy Agencji Artystycznej theArt.
Od zarania dziejów wszystkie dzieci świata czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja. Tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się, że Mikołaj został uwięziony przez mającą lodowe serce Królową Śniegu, która chce zepsuć najpiękniejszy dzień w roku.
Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk w asyście dzieci na szczęście uwolnią Świętego Mikołaja. Okaże się to jednak dość trudne. Królowa Śniegu przygotowała niełatwe zadania do wykonania.Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, muzykalnością i umiejętnością współpracy w grupie. Czy dzieciom i bajkowym postaciom to się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Będą prezenty?
Dzieci na pewno będą dobrze się bawić, a jednocześnie, całkiem niepostrzeżenie, uczyć. W mikołajowej historii znajdziemy wiele elementów edukacyjnych. Dzieci wspólnie nauczą się piosenki i zimowego tańca. Teatralne potkanie z Świętym Mikołajem spodoba się nie tylko małym, trochę większym, ale i całkiem dużym widzom.
Spektakl trwa 50 minut.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<