Profesor Wiolinek i potwór z Loch Ness

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 17 stycznia 2024, 12:00

W kolejnej przygodzie Profesor Wiolinek pochodzący z Krainy Muzyki wraz z operowym duchem nadal będą poszukiwać stron skradzionej przez Królową Nocy wielkiej partytury skrywającej tajemnice świata dźwięków. Dzięki magicznemu zegarowi znajdą się w Szkocji. Spotkają tam dziwną rodzinę i dowiedzą się o grasującym potworze z jeziora Loch Ness. Na szczęście Profesor Wiolinek potrafi czarować, leczyć muzyką, rozwiązywać najtrudniejsze z problemów a za przyjaciela ma psotnego ducha. Czy jednak odnajdą wspólnie ukrytą partyturę, czy uda im się pokonać potwora, kto im pomoże?

Podczas spektaklu edukacyjnego dzieci poznają m.in. tradycyjny szkocki strój, budowę i dźwięk dud szkockich. Będą mogły także spróbować na nich zagrać na scenie. Na młodych widzów czeka także wiele innych muzycznych atrakcji.

„Podczas przedstawień młodzi widzowie wspólnie z bohaterami – Profesorem Wiolinkiem i Duchem – poznają zakamarki świata muzyki, dowiadują się wielu ciekawostek o operze, instrumentach czy kompozytorach. Mogą wystąpić na scenie grając lub śpiewając. Wszystko to dzieje się podczas wypraw i podróży magicznym zegarem z pomocą starej szafy. Te fantastyczne przygody dzieją się jakby tu i teraz i wciągają dzieci w klimat uroczej bajki przepełnionej muzyką, humorem, pięknymi kostiumami, multimediami i muzyczną magią” – powiedział Paweł Wójtowicz, pomysłodawca spektaklu, autor scenariuszy, reżyser i kompozytor piosenek Profesora Wiolinka.

czas trwania: 1 godzina 30 minut

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<