Kiermash Świąteczne prezenty x Art & Food Bazar

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kiermash to targi niezależnej mody i dizajnu, gdzie znajdziecie idealne prezenty dla siebie i wszystkich bliskich. Możecie by pewni, że każda z tych rzeczy została wykonana w etyczny i odpowiedzialny sposób z pełnym poszanowaniem środowiska.

W dniach 16 i 17 grudnia spotykamy się w dobrze nam wszystkim znanej Hali Cracovia! W planach nie tylko zakupy, ale również świetna zabawa przy dobrym jedzeniu i muzyce. Jak co roku organizatorzy zadbają o świąteczne akcenty i zapach świeżych choinek. Czekać na nas będą nie tylko choinkowe ozdoby i świąteczne pyszności, ale również:

  • niepowtarzalne, jakościowe kurtki i cieple płaszcze,
  • kolorowe czapki, szaliki i rękawiczki,
  • fenomenalna, ręcznie wytwarzana biżuteria,
  • pieczołowicie wyselekcjonowany polski dizajn,
  • cudownie otulające, naturalne kosmetyki

***

Art & Food Bazar to cykliczne krakowskie wydarzenie kulinarne, które powstało z miłości do śródziemnomorskich targowisk i Starego Kleparza. Po raz kolejny świąteczny Kiermash łączy siły z Art & Food Bazar, tworząc niepowtarzalną strefę świątecznych pyszności. Znajdziemy tam smakowitych wystawców – oprócz pysznego jedzenia, słodkich deserów, rozgrzewającej kawy i herbaty, czekać na nas będą przetwory oraz prezenty kulinarne, które z pewnością zdobędą serca i podniebienia naszych bliskich! Jak zawsze będzie świeżo, smacznie i lokalnie.

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<