Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem 2023

Festiwale sztuk wizualnych

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 20 listopada 2023, 08:00 - niedziela, 26 listopada 2023

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedna z najciekawszych inicjatyw skierowanych do pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę.

Podążając za ubiegłorocznym motywem przewodnim jakim był eko dizajn, hasłami tegorocznej edycji stały się Zielone projektowanie oraz Jesteśmy w zgodzie z naturą. Projektowanie przyjazne środowisku wymaga wykorzystania wiedzy z różnych dziedzin, dlatego stale poszerzamy obszar naszych zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność.

Stałym punktem programu Zaprojektowani są bezpłatne warsztaty i wykłady, na które zapraszamy (również w językach ukraińskim i angielskim)! Pod okiem specjalistów (m.in. wykładowców i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych) możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem. Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: Fotoprzestrzenie, na których zobaczymy zdjęcia oraz projekty młodych artystów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoły Visual Merchandisingu.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny – obowiązuje rejestracja.

Festiwal Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem wystartuje 20 listopada i potrwa do 26 listopada 2023.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<