Kraków Golden Concerts w Pałacu pod Baranami

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kraków Golden Concerts i Pałac pod Baranami zapraszają na świąteczne koncerty przy świecach. Usłyszycie znane na całym świecie świąteczne hity muzyki rozrywkowej oraz filmowej w aranżacji na kwartet smyczkowy, nie zabraknie również muzyki klasycznej. Nasza złota sala z widokiem na Rynek Główny zostanie wypełniona świecami. Dla gości jak zawsze oferujemy lampkę wina lub napój bezalkoholowy.

Kraków Golden Concerts to kameralne koncerty w samym sercu Krakowa oferujące unikalne doświadczenie muzyczne. Przeżyj z nami ten wyjątkowy świąteczny czas!

Metanoia String Quartet – kwartet smyczkowy stworzony dla Kraków Golden Concerts. Składa się z wybitnych krakowskich muzyków młodego pokolenia. Muzycy są laureatami międzynarodowych oraz ogólnopolskich konkursów muzycznych, współpracują z polskimi i zagranicznymi orkiestrami koncertując na całym świecie.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<