Jason Derulo w Tauron Arenie Kraków [ODWOŁANY]

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 11 grudnia 2023, 20:00

UWAGA!

Zaplanowany na 11 grudnia 2023 r. koncert Jasona Derulo w TAURON Arenie Kraków nie odbędzie się. O nowej dacie organizator poinformuje wkrótce. 

--

Kapitan hook

W muzyce pop granica między wielkim przebojem a utworem, który szybko popada w zapomnienie, bywa niezwykle cienka. Często wyznacza ją hook, czyli charakterystyczna wokaliza, gitarowy riff czy pulsujący beat, który przyciąga uwagę słuchacza i pozostaje na długo w jego pamięci. Dzięki niezwykłej intuicji do tworzenia tych krótkich motywów Jason Derulo w ciągu 14 lat wydał kilkadziesiąt (!) singli i cztery albumy. I chociaż ze względu na nieporozumienia z wytwórnią płytową premiera piątego krążka się opóźnia, amerykański piosenkarz nie próżnuje i poszerza popularność na TikToku, gdzie jego profil śledzi prawie 60 milionów użytkowników. Dotąd Derulo wystąpił w Polsce dwukrotnie – na imprezach sylwestrowych w Warszawie i Zakopanem. Tym razem zagra w Krakowie kilka tygodni przed zakończeniem roku. (Bartosz Suchecki, Kraków Culture)

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<