Tribute to Zbigniew Wodecki. Zacznij od Bacha

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 25 listopada 2023, 18:00

W Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa wystąpi formacja stworzona przez muzyków zafascynowanych śpiewem i muzyką niezapomnianego artysty.
Zacznij od Bacha – Zbigniew Wodecki Tribute Band to projekt muzyczny powstały w grudniu 2017 roku w Krakowie. Zespół tworzą muzycy, którzy swoją pracą, pasją i talentem składają hołd jednemu z największych artystów polskiej piosenki.
Koncert jest wędrówką po twórczości Zbigniewa Wodeckiego, począwszy od roku ’76, przez ’86, ’95 aż do 2018. Dzięki temu usłyszeć można zarówno najbardziej rozpoznawalne utwory, jak i te mniej znane perełki polskiej muzyki. Utwory wykonywane są w oryginalnych tonacjach co zachowuje ich charakter i oddaje ducha „tamtych lat”.
Zespół ma pięcioosobowy skład, grający zawsze na żywo. Koncert jest przeplatany anegdotami i historiami z życia Zbigniewa Wodeckiego.

Skład grupy:
Karol Berger – śpiew
Łukasz Malinowski – gitara
Piotr Malinowski – gitara basowa
Dawid Buras – instrumenty klawiszowe
Adrian Rybka – perkusja

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<