Autostrada dźwięku. Wystawa interaktywna

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 30 września 2023 - środa, 31 stycznia 2024

Odkryj świat dźwięku pędząc autostradą!
„Jeśli jesteś ciekaw jak działa ludzkie ucho, co to jest dudnienie, rezonans akustyczny lub czy można malować dźwiękiem koniecznie koniecznie musisz odwiedzić Muzeum Fonografii w Niepołomicach“ – zachęcają organizatorzy.
Muzeum zaprasza na wyjątkową, interaktywną wystawę, która zabierze gości w niezwykłą podróż. Będzie można zobaczyć eksponaty, które umożliwią dostęp do eksperymentów z dźwiękiem i pozwolą poznać jego naturę, a także właściwości fizyczne.
Ta czasowa wystawa  jest idealnym dopełnieniem stałej ekspozycji, która pokazuje eksponaty związane z zapisem i odtwarzaniem dźwięku.
Zwiedzanie „Autostrady dźwięku” połączone z lekcją muzealną dostępne jest dla grup zorganizowanych (powyżej 10 osób) po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu pod numerem telefonu: 12 312 91 00 lub 666 290 305. Ceny biletów: normalny 15 zł, ulgowy 12 zł, rodzina (2+1) 35 zł, pakiet rodzina (2+2) 40 zł, bilet grupowy (za osobę) 11 zł

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<