Arabrot, Jaye Jayle, Karin Park w Gwarku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 22 listopada 2023, 20:00

Dziesiąta płyta w dorobku Arabrot, Of Darkness And Light, ukaże się 13 października, a nieco ponad miesiąc później grupa wystąpi na dwóch koncertach w Polsce w towarzystwie Jaye Jayle oraz Karin Park.

Zespół Arabrot założony został w 2001 roku przez Kjetila Nernesa. Grupa od lat uchodzi za jedno z najciekawszych zjawisk na scenie szeroko pojętego rocka ze względu na mieszanie ze sobą różnych muzycznych stylów, przy czym nigdy nie traci swojego pierwiastka oryginalności. Od 10 lat o sile zespołu stanowi również partnerka Kjetila, Karin Park, a dowodem na znakomite rozumienie się duetu jest ich najnowszy album Of Darkness And Light, stworzony we współpracy z producentem Alainem Johannesem, który w przeszłości pracował m.in z PJ Harvey czy Queens of the Stone Age.

Formacja słynie ze znakomitych koncertów, więc radzimy stawić się podczas jesiennej wizyty pary w Krakowie oraz Poznaniu. U boku Arabrot zobaczymy również amerykański projekt Evana Pattersona - Jaye Jayle. W lipcu ukazał się piąty album w jego dorobku Don’t Let Your Love Life Get You Down, będący jednocześnie jednym z najbardziej eksperymentalnych materiałów artysty. Oba wieczory otworzy Karin Park, która zaprezentuje swoją solową twórczość. Dyskografię nazywanej skandynawską Nico artystki zamyka wydany w zeszłym roku album Private Collection.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<