„Rio” Teatru Maska

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Przewrotna opowieść o skutkach niecodziennego spotkania atrakcyjnej urzędniczki z niezwykle zagadkowym klientem ponownie zagości na teatralnej scenie Pałacyku „Sokół”.
Jak pisze autor sztuki, Marek Kochan: „Rio to opowieść o uwodzeniu i zaufaniu, o zakładaniu i zdejmowaniu masek, o granicy między fikcją a rzeczywistością. O marzeniach, które czasem się spełniają, o ile udaje się spotkać z Kairosem, greckim bożkiem sprzyjających okoliczności.”
Pewien tajemniczy Pan, w rolę którego wciela się znakomity Łukasz Pierożek, chce założyć lokatę w banku przyciągającym klientelę wysokim oprocentowaniem. Przyjmuje go Pani, pracownica placówki - tu świetna rola Wiktorii Kordys - która choć z początku sceptycznie nastawiona do klienta, z upływem czasu ulega jego urokowi... Niesamowite zwroty akcji i w dowcipny sposób przedstawione skrywane, mocne uczucie Pana do Pani powoduje, że widz daje się wciągnąć w zaplątaną historię, wyczekując z niecierpliwością Happy Endu.
Świetna energia i chemia między aktorami owocuje fantastycznym klimatem na scenie i widowni – prosto z Rio!
Marek Kochan, „RIO”,
Reżyseria: Andrzej Morawa
Charakteryzacja, kostiumy, scenografia – Marta Tyrpa
Obsada: Wiktoria Kordys, Łukasz Pierożek
Bilety w cenie 20 zł
(miejsca nienumerowane) do nabycia w kasie Basenu Camena od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7.00-21.00 oraz na godzinę przed danym spektaklem w Pałacyku „Sokół” (płatność kartą, gotówką lub voucherem).
Liczba miejsc ograniczona!
Spektakl miał premierę podczas tegorocznego XVIII Skawińskiego Tygodnia Teatralnego.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<