Weekend Japoński w Tauron Arenie Kraków

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 21 października 2023 - niedziela, 22 października 2023

Kochasz kuchnię Japońską i Japonię? My też! Weekend Japoński to wyjątkowe wydarzenie, dla fanów kuchni i kultury kraju kwitnącej wiśni! Kilkudziesięciu wystawców z Polski i Japonii oraz pokazy na scenie w małej hali Tauron Areny Kraków.

To okazja, żeby wraz z rodziną i znajomymi spróbować tradycyjnych japońskich potraw i słodyczy takich jak placki okonomiyaki, streetfoodowe ciasteczka w kształcie rybek taiyaki, słynny makaron ramen, deserki Mochi czy ryżowe kanapki onigiri przygotowywane przez pasjonatów gastronomii japońskiej z całej Polski!

Jednak to nie wszystko, oferta wystawców jest bardzo szeroka – od tradycyjnego japońskiego rękodzieła, ceramiki czy malarstwa po akcesoria anime i figurki Pokémon!

Weekend Japoński to m.in.

  • pokazy ubierania samurajskich zbroi z omówieniem i udziałem publiczności, prowadzone przez Macieja Płotkowiaka z Katana.pl,
  • okazja do rozmowy z Piotrem Milewskim autorem bestsellerowej książki „Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji”, książki roku, magazynu National Geographic Traveler,
  • największy w Polsce wybór oryginalnych japońskich przekąsek na stoisku JaponiaCentralna.pl.

Bilety do nabycia on-line oraz w kasach podczas wydarzenia.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<