Spotkanie autorskie z Ewą Lawresh w Dworku Białoprądnickim

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 20 września 2023, 18:00

Ewa Lawresh jest żywym, oddychającym przykładem rozwoju, uzdrowienia i powrotu do zdrowia po przemocy. Teraz, jako dorosła, jest ekspertem w dziedzinie antropologii, psychologii kwantowej i fizyki oraz mistycyzmu poprzez ekstremalną eksplorację na żywo opartą na surowym doświadczeniu. Po latach dziecięcych przeciwności losu Ewa odzyskała siebie i swoją kobiecość. Jest dumną matką dwójki dzieci i oddaŁa się pomaganiu innym poprzez ogólnoświatowy ruch odzyskiwania prawa do istnienia, prawa do boskiej seksualności i prawa do używania swojego głosu.

Zapraszamy na spotkanie autorskie już 20 września o godzinie 18.00 w piwnicach Dworku Białoprądnickiego.

--

Ewa Lawresh – pisarka, poetka, artystka, aktywistka praw człowieka, dziennikarka. Autorka dwóch książek, „A właśnie, że powiem! Gry pierwszego sadysty.” oraz „Wild Lady. Freedom From Strategic Sadistic Abuse” część 1 z 2.

Autorka mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii z dwójką swoich dzieci. Podróżuje po całym świecie i prowadzi publiczne przemówienia na dużych scenach, aby podnieść świadomość na temat zdrowia psychicznego, zapobiegania przemocy domowej oraz międzynarodowej wobec niewinnych ludzi. Jak? Głównie poprzez instytucjonalizację i badania nad niewinnością ze strony sadystycznych społeczeństw / społeczności / organizacji / systemu prawnego / edukacyjnego.

Ewa uważa, że potrzebujemy globalnej transformacji w kierunku zbudowania zdrowego społeczeństwa opartego na jasno określonych wartościach. Ale i miłującej dobroci, współczuciu, zrozumieniu i nieoceniającym włączeniu wszelkiej możliwej różnorodności na spektrum bycia człowiekiem jako zdrowego ekosystemu opartego na człowieczeństwie.

Ewa opracowała The Path To Epic Hello – ewolucyjną ścieżkę rozwoju człowieka opartą na ewolucji człowieka poprzez transformację i energię. To „oryginalna, innowacyjna ścieżka do zrozumienia, rozwoju, transformacji i wlewania. Pozwala od wewnątrz na rozszerzenie możliwości przyjemności i rozkwit ludzkiego potencjału. Zaczęło się od pracy z dziećmi, które potrzebują wyjątkowej opieki, zrozumienia i współczucia. Ewoluował przez lata przez wszystkie te etapy rozwoju człowieka. Zawiera część teoretyczną i praktyczną. Ewa z pasją poświęciła ostatnie 17 lat swojego życia, aby je tworzyć, doświadczać i rozwijać.” – z książki Ewy „I Will Tell, Anyway!”.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<