Korea Południowa i Japonia okiem centusia z Krakowa

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 21 września 2023, 18:00

Podczas spotkania podróżniczka opowie o swojej trzytygodniowej przygodzie w najdroższych krajach Azji.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli mozliwość posłuchać o wyspie Czedżu, jednym z siedmiu Cudów Świata Natury i energetycznym Seulu. Pojawi się również wątek podróży do Japonii – opowieści o tych bardziej, jak i mniej znanych miejscach, kolorowych świątyniach, dzikich plażach i rwących wodospadach, a także pędzących prawie 300 km/h pociągach typu Shinkansen. Gościni wydarzenia przedstawi również koszty takiej wyprawy i pomysły, jak samemu ją zorganizować.

Iwona Marczak – mówi o sobie w liczbach: 54 kraje, 6 kontynentów, 3 podbródki. Podróżniczka z pasji, z zawodu nauczycielka akademicka, o swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami jako Dzień Dobry Świecie – na Facebooku, Instagramie i Tik Toku.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<