Wystawa Ludwig Angerer Der Ältere - malarstwo oraz recital fortepianowy Izabeli Jutrzenki-Trzebiatowskiej

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wystawa i koncerty złożą się na XI Międzynarodowy Festiwal POLART 2023 w Muzeum Niepołomickim na królewskim zamku.
Festiwal rozpocznie wernisaż wystawy malarstwa Ludwiga Angerera Der Ältere i recital fortepianowy Izabeli Jutrzenki – Trzebiatowskiej.

Program
10.09. 2023, godz. 18:00
Wernisaż wystawy oraz recital fortepianowy Izabeli Jutrzenki –Trzebiatowskiej*
9.10. 2023, godz. 18:00
Koncert symfoniczny Bonner Jugendsinfonieorchester
Izabela Jutrzenka-Trzebiatowska - fortepian / Andreas Winnen – dyrygent

*Izabela Jutrzenka Trzebiatowska ukończyła studia licencjackie na Akademii Muzycznej w  Katowicach w klasie fortepianu profesor Hanny Kryjak, a po nich magisterskie na Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu profesora Mirosława Herbowskiego. Jest też magistrem sztuki na Wydziale Teorii Muzyki AM w Krakowie, odbyła również mistrzowskie studia podyplomowe na AM w Łodzi w klasie fortepianu profesora Mariusza Drzewickiego oraz kursy mistrzowskie w kilku krajach Europy.  Teraz jest doktorantką na AM w Krakowie. Koncertuje w kraju i zagranicą, m.in. w Austrii, Francji, Hiszpanii, Norwegii i w Niemczech.
1 lipca 2018 wykonała  po raz pierwszy  Koncert e-moll Chopina w Zamku Królewskim w Niepołomicach, gdzie towarzyszącą artystce orkiestrę kameralną Cracovie Ensemble poprowadził Sebastian Perlowski i powtórzyła go  14 lipca wraz z orkiestrą TH Koln pod batutą Andreasa Winnena.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<