KIERMASH || Jesień na Kazimierzu + Targi Vintage Kogel Mogel

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kiermash znaczy modnie, zrównoważenie, odpowiedzialnie i lokalnie. Tym razem wracamy do wszystkim znanej Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu, której przestrzeń zamieni się w modowo-dizajnerskie szaleństwo.

Promujemy zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów i szeroko pojętej mody i dizajnu. Znajdziecie u nas polskie marki tworzące oryginalne, etyczne i wykonywane z poszanowaniem dla naszej planety produkty.

Podczas nadchodzącej, jesiennej edycji, łączymy siły wraz z targami vintage Kogel Mogel! Będzie to prawdziwe święto dla fanów mody i dodatków retro oraz ogromna dawka inspiracji, która zakręci Wam w głowach.

Jak zawsze na Kiermashu spotkacie Waszych ulubionych dizajnerów z całej Polski oraz wielu nowych i gotowych na podbicie Waszych i naszych serc! Każdy z tych wystawców tworzy z ogromną pasją, co sprawia, że wszystko, co znajdziecie na naszym wydarzeniu jest unikalne.

Jesienna edycja nadciąga wielkimi krokami. Oto co u nas znajdziecie:

  • Cieplejsze ubrania [kurtki, bluzy, płaszcze, bluzki]
  • Funkcjonalne akcesoria [nerki, torby, plecaki, paski]
  •  Unikalna biżuteria [pierścionki, kolczyki, bransoletki i wisiorki]
  • Naturalne, wegańskie kosmetyki [kremy, emulsje, masła do ciała, toniki, mgiełki i inne eliksiry]
  • Ubrania i zabawki dla najmłodszych.
  • Dizajn użytkowy i dodatki do domu.

W ramach Kiermashu jak zawsze dbamy o wszystkie Wasze zmysły, dlatego podczas tej edycji targów będziecie mogli naładować energetyczne baterie aromatyczną kawą od "Funky Donkey Cafe" (https://www.facebook.com/FunkyDonkeyCafe), zjeść niebywale dobre wegańskie przysmaki od "Roślinny" (https://www.facebook.com/skleproslinny), oraz posłodzić się bosko smacznymi sernikami od "Czekoladowe Love" (https://www.facebook.com/loveczekoladove).

I to jeszcze nie wszystko, bo lubimy pomagać, pomagamy i pomagać będziemy!

Dlatego też podczas naszego jesiennego wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka dla zwierząt dla schroniska "KTOZ - Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami".

Aktualnie w schronisku zamieszkuje około 900 zwierzaków, co sprawia że jest jednym z największych w Polsce. Pomóżmy im razem!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<