Masood Boomgaard: Self-Help Singh

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Masood Boomgaard zaprezentuje swój program komediowy w Krakowie. Przez lata zdobywający międzynarodowe uznanie jako wyjątkowo charakterystyczny komik i life coach, zagości w Krakowie już 13 października. Gotowi na odrobinę coachingu w krzywym zwierciadle? Nie przegapcie tego show! Masood Boomgaard bilety na stand-up już w sprzedaży.

Masood Boomgaard jest komikiem, twórcą wszelakiego kontentu. Zobaczycie go już 13 października w Krakowie, ale nie będzie to zwykły stand-up. Mistrz humoru z RPA wcieli się bowiem w rolę demotywującego coacha i z lekkością przetrąci wszystkie jałowe frazesy o motywacji i “osiąganiu celu, jeśli bardzo tego chcesz” w ruinę. Jak wiadomo, temat coachingu był nam, Polakom, wyjątkowo bliski przed paroma laty, gdy szczytową popularność osiągali różni szarlatani próbujący sprzedać fałszywą receptę na życie. Masood (wcielający się w swoje alter ego, czyli Self-help Singha) doprowadzi was do napadów śmiechu, używając sobie z tego, ile wlezie. Po wszystkim będziecie mieli skurcze od rechotu, naprawdę warto.

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Knock Out Productions
  • od 109 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<