30. Krakowskie Miodobranie

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 8 września 2023 - niedziela, 10 września 2023

Na 30. Krakowskie Miodobranie po raz kolejny zaprasza Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich. W drugi weekend września na placu Wolnica znajdziemy stoiska z bogactwem naturalnych miodów i innych pszczelich produktów.

Dla pszczelarzy Krakowskie Miodobranie to okazja do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz poznania nowinek w temacie prowadzenia pasiek i sprzętu pszczelarskiego. Dla odwiedzających to możliwość kupna rzadkich miodów, pyłku i zdrowej żywności. Zainteresowani zgłębią też wiedzę na temat pszczół, pszczelich produktów i pracy pszczelarzy.

Miodobranie to również szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Integralną częścią wydarzenia jak co roku będzie Parada Pszczół. Dzieci i dorośli przebrani w stroje pszczelarskie oraz z motywami pszczelimi zaprezentują się na płycie Rynku Głównego. Potem przejdą na plac Wolnica.

Pszczoły to muzykalne i roztańczone owady, a ich dźwięk podobnie jak muzyka artystów ulicznych przyciąga i zachęca do tego żeby się zatrzymać, czy to w pasiece czy na krakowskim bruku. Dlatego podczas 30. Krakowskiego Miodobrania nie zabraknie również muzycznych wrażeń, które zapewni Przegląd Artystów Ulicznych. Jest to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć w akcji prawdziwych twórców ulicy, którzy swoją sztuką wypełnią przestrzeń Krakowskiego Miodobrania.  Dodatkowe emocje zapewni konkursowa forma Przeglądu, a na zwycięzców czekać będą nagrody!

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<