40 lat NCK: Z kopyta encek rwie!

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 września 2023, 16:00

Po trwającej blisko 10 lat budowie Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczęło działalność jesienią 1983 roku. Wielki dom kultury w ogromnej dzielnicy szybko stał się miejscem kultowym, w którym zagościła sztuka i edukacja artystyczna prezentująca wielobarwne i różnorodne oblicze.

Dziś – z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia – popularny "encek" zaprasza na absolutnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju koncert. Jako główna gwiazda wieczoru wystąpią Skaldowie, a ich utwory wykonają Ralph Kaminski, Anna Rusowicz i Kuba Badach. To niezwykłe muzyczne spotkanie będzie pomostem pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, a jednocześnie niepowtarzalną i jedyną okazją, by zobaczyć artystów z tak różną sceniczną charyzmą na jednej scenie! Podczas koncertu usłyszymy takie utwory, jak Cała jesteś w skowronkach, Medytacje wiejskiego listonosza czy Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał w całkowicie nowych aranżacjach.

Wystąpią: Skaldowie na czele z Andrzejem Zielińskim (instrumenty klawiszowe, organy Hammonda, śpiew) i Jackiem Zielińskim (skrzypce, trąbka, śpiew) wystąpią w składzie: Jerzy Tarsiński (gitara), Grzegorz Górkiewicz (instrumenty klawiszowe),  Jan Budziaszek (perkusja),  Bogumił Zieliński (gitara basowa), Gabriela Zielińska-Tarcholik oraz Leszek Szczerba (saksofony).
Towarzyszyć im będą: Ralph Kaminski, Anna Rusowicz, Kuba Badach, zespół wokalno-instrumentalny Wołosatki

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<