Kraków Golden Concerts: The Greatest Hits w Pałacu pod Baranami

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kraków Golden Concerts zaprasza na wyjątkowe muzyczne przeżycia w samym sercu Krakowa. Repertuar The Greatest Hits to znane na całym świecie hity muzyki popowej, rozrywkowej i rockowej w aranżacji na kwartet smyczkowy. Koncerty będą odbywać się w barokowych salach balowych Pałacu pod Baranami z widokiem na Rynek Główny, a towarzyszyć im będzie lampka wina lub napój bezalkoholowy przygotowany specjalnie dla naszych gości. Ciesz się muzyką podczas Kraków Golden Concerts!

Metanoia String Quartet – kwartet smyczkowy stworzony dla Kraków Golden Concerts. Składa się z wybitnych krakowskich muzyków młodego pokolenia. Muzycy są laureatami międzynarodowych oraz ogólnopolskich konkursów muzycznych, współpracują z polskimi i zagranicznymi orkiestrami, koncertując na całym świecie. W programie koncertu piosenki z repertuaru takich artystów, jak Billie Eilish, Sia, Bruno Mars, Daft Punk, Pharrell Williams, Mark Ronson, Madonna, Calvin Harris, Coldplay, Muse, Camila Cabello, Guns N' Roses, David Guetta, Lady Gaga.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<