Czytamy i oglądamy: Dzień Dziecka z Treflikami

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 4 czerwca 2023, 11:00

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl pokazów filmowych połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię. W programie znalazły się zestawy najlepszych polskich animacji. Na dzieci czekają także liczne niespodzianki.


Czytamy:  Rodzina Treflików. Podróż za jeden uścisk | praca zbiorowa
Oglądamy: RODZINA TREFLIKÓW: Zestaw animacji, reż. Marek Skrobecki, Polska 2016- 2020, 45’

Odcinki: DRZEWKO |  KRÓL I KRÓLOWA |  ŻYWA WODA |  NOWY SĄSIAD | BUTY

Trefliki to sympatyczna rodzina złożona z tatusia, mamusi, czteroletniego Treflika i jego siostry – sześcioletniej Treflinki. Mają oni dziadka i babcię, którzy czasami ich odwiedzają. Jest także pan Jareczek, dozorca, który śpiewa i gra na gitarze własne piosenki oraz jego wnuczek Gonduś. W sąsiedztwie rodziny mieszkają król z królową, którzy przechadzają się w szatach, koronach i jeżdżą karetą, ale robią też normalne zakupy w sklepie spożywczym. Kolejnym sąsiadem jest pan Robobot, mały robot wynalazca. Czasami pojawia się także ciocia, przedstawiona jako czarownica (gdyż lata na miotle).

Kategoria wiekowa 4+

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<