Południowe Światy. Z Australii na Antarktydę

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 20 czerwca 2023, 18:00

Antarktyda to ostatni niezaludniony bastion naszej planety. Zachwyca i przeraża, pobudza wyobraźnię. Siódmy kontynent, dostępny nielicznym. Najzimniejszy, najsuchszy, najwietrzniejszy.

To będzie opowieść o monochromatycznej lodowej krainie, która koi zmysły. O zwierzętach, w które trudno uwierzyć i o wyprawach polarnych, które nie miały prawa się udać. O życiu i pracy na statku, w końcu, o dziecięcych marzeniach i odwadze. O tym jak czasem trzeba zamknąć jedne drzwi, żeby otworzyło się przed nami tysiąc wielkich okien.
(Opis organizatorów)

Prelekcję poprowadzi Ania Baranek. Krakowianka z serca i urodzenia, Australijka z wyboru. Kilkakrotnie wywracała swoje życie do góry nogami i pakowała walizki w jedną stronę. W poprzednim życiu, przewodniczka po Krakowie i pilotka wycieczek, iberystka i tłumaczka. Od ponad 7 lat mieszka na stałe w Sydney, gdzie kontynuuje swoją przygodę z turystyką i prowadzi autorskie wycieczki. Swoją miłość do podróży łączy z pracą w branży związanej z wyprawami polarnymi i nurkowaniem. Akredytowana przewodniczka po Australii i licencjonowana Divemaster.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<