National Theatre Live: FLEABAG - pokaz monodramu

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 7 sierpnia 2023, 18:30

Drapieżny i błyskotliwy portret pewnej szczególnej kobiety, wobec której trudno pozostać obojętnym. Głośny monodram Phoebe Waller-Bridge "Fleabag" to spektakl prezentowany w ramach cyklu National Theatre Live. Pokaz w Kinie Pod Baranami w czwartek, 15 czerwca.

„Fleabag” to przezabawny, wielokrotnie nagradzany monodram, który stał się inspiracją do stworzenia głośnego serialu BBC pod tym samym tytułem. Jego autorką - a zarazem gwiazdą - jest Phoebe Waller-Bridge. Ta angielska scenarzystka i aktorka zasłynęła jako twórczyni takich seriali jak "Obsesja Eve" czy "Crashing", a wkrótce pojawi się na ekranie w filmie Indiana Jones i artefakt przeznaczenia (polska premiera: 30 czerwca).

Spektakl „Fleabag” to opowieść o osobliwym życiu tytułowej bohaterki - ekscentrycznej, zapatrzonej w siebie, skłóconej z rodziną i przyjaciółmi. W swojej sztuce Phoebe Waller-Bridge kreśli drapieżny, błyskotliwy i wyrazisty portret współczesnej kobiety, wobec której trudno pozostać obojętnym.

Sztukę zarejestrowano na żywo na londyńskim West Endzie w 2019 roku.

Udostępnij

Więcej

  • 35 zł (normalny)
    25 zł (ulgowy)
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<