Kraków Golden Concerts: Muzyka filmowa i serialowa w Pałacu Pod Baranami

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 12 sierpnia 2023, 19:00

Kraków Golden Concerts zaprasza na wyjątkowe muzyczne przeżycia w samym sercu Krakowa. Podczas koncertów usłyszysz znane na całym świecie hity muzyki filmowej, serialowej i rozrywkowej. Koncerty będą odbywać się w barokowych salach balowych Pałacu pod Baranami z widokiem na Rynek Główny, a towarzyszyć im będzie lampka wina lub napój bezalkoholowy przygotowany specjalnie dla gości.

Metanoia String Quartet – kwartet smyczkowy stworzony dla Kraków Golden Concerts. Składa się z wybitnych krakowskich muzyków młodego pokolenia. Muzycy są laureatami międzynarodowych oraz ogólnopolskich konkursów muzycznych, współpracują z polskimi i zagranicznymi orkiestrami koncertując na całym świecie.

W programie koncertów muzyka z filmów i seriali: BridgertonowieSukcesjaGra o tronDownton AbbeyDom z papieruKształt wodyStranger ThingsWiedźminWestworldGambit Królowej i The Crown.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<