Tarzan – musical w języku angielskim

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Witajcie w dżungli - gdzie serce dom swój ma.

Po sukcesie ostatniego wspólnego projektu „Sklepik z Horrorami” (Little Shop of Horrors), Brytyjska Międzynarodowa Szkoła w Krakowie (BISC) we współpracy z Krakowskim Teatrem VARIETE zapraszają na musical TARZAN z energetyzującą i chwytającą za serce muzyką Phila Collinsa.

W dzikiej afrykańskiej dżungli gorylica Kala znajduje osierocone dziecko pary rozbitków. Mimo że przywódca stada, Kerczak, nie akceptuje małego Tarzana, uparta Kala postanawia wychować malucha jak własne dziecko. Tarzan dorasta ze swoim przyjacielem, zwariowanym gorylem Terkiem. Uczy się sztuki przetrwania, rozwija w sobie zwierzęce instynkty i niezwykłe dla ludzkiego rodzaju umiejętności. Gdy niespodziewanie spotyka innych przedstawicieli swojego gatunku – niby takich samych, a jednak tak bardzo różnych – dwa światy przenikają się i Tarzan, zakochany w pięknej Jane, musi dokonać trudnego wyboru – do którego z nich chce tak naprawdę należeć…

TARZAN to porywająca i pięknie opowiedziana historia o dorastaniu, poczuciu przynależności, trudnych wyborach, przyjaźni i miłości, które nie znają granic. Czekają na Was zjawiskowe kostiumy i ruch sceniczny, rewelacyjne piosenki, scenografia i gra aktorska, a przede wszystkim, świetna rozrywka dla widza w każdym wieku.

TARZAN jest szóstą musicalową produkcją British International School of Cracow; po „Królu Lwie” (The Lion King), „Małej Syrence” (The Little Mermaid), świątecznym musicalu "Yes, Virginia", „Aidzie” oraz wystawianym we współpracy z Krakowskim Teatrem VARIETE „Sklepiku z Horrorami” (Little Shop of Horrors). W rolach głównych występują uczniowie British International School of Cracow.

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 15 min. (1 przerwa)

Bilety do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej Teatru.

Organizator: British International School of Cracow

Współorganizator: Krakowski Teatr VARIETE

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<