KIERMASH | Lato na Hali + NAJEDZENI FEST + KOGEL MOGEL

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Czy Wy też już czujecie lato? Aby się na nie jak najlepiej przygotować, spędźcie pierwszy weekend czerwca na KIERMASHu! Moda, pyszne jedzenie, chilloutowa muzyka i pełen relaks na leżakach w otoczeniu słońca, zieleni i świetnego polskiego dizajnu. Wszystko to spotkacie na letniej edycji KIERMASHu, która kolejny raz odbędzie się w wyjątkowo stylowej przestrzeń Hali 100-lecia KS Cracovii przy krakowskich Błoniach.

Będzie naprawdę lekko, słonecznie i oczywiście modnie. Szykujcie się. Na stoiskach wystawców dostaniecie produkty stworzone z myślą o Was, miłośników trendów i stawiających na najwyższą jakość materiałów i wykonania. Letnia edycja zaprezentuje jak zwykle polskie marki mody niezależnej i dizajnu użytkowego. Od zwiewnych sukienek po letnie topy, biżuterię, okulary, torby, plecaki, paski, design do domu i... wszelkie inne dodatki.

#closertoFOOD

Przecież nie ma udanego weekendu bez pysznego jedzenia! Dlatego przed nami prawdziwie chilloutowy weekend. A że piękna pogoda i doskonałe jedzenie idą doskonale w parze, organizatorzy łączą siły z krakowskim festiwalem kulinarnym NAJEDZENI FEST, żeby dostarczyć nam niezapomnianych kulinarnych przeżyć.

#closertoVINTAGE

Kogel Mogel to prawdziwe święto, gromadzące na jednej przestrzeni miłośników kultury retro. Czekać na nas będzie zwariowana mieszanka inspiracji, od której może się zakręcić w głowie! Zobaczycie rzeczy i przymierzycie ubrania - ostatni krzyk mody sprzed 50 czy 40 lat!

Będzie wakacyjnie, modowo i piknikowo.

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<