Gospel na Skałce 2023

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • niedziela, 28 maja 2023, 15:00

W niedzielę 28 maja na Dziedzińcu Klasztoru oo. Paulinów przy ul. Skałecznej 15 w Krakowie odbędzie się koncert Gospel na Skałce. Jest to koncert muzyki gospel w wykonaniu 90-osobowego chóru pod „batutą” znakomitych dyrygentek i wokalistek: Carli Jane (Wielka Brytania) i Beaty „Beti” Stasiak. Wydarzenie jest częścią krakowskiej oferty kulturalnej od 2013 roku. Jest jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce. Jego wyjątkowość to wykonawcy, którymi są członkowie małopolskich chórów gospel, którzy na czas wydarzenia łączą głosy w jeden zjednoczony chór. W tym roku będzie można na scenie zobaczyć i usłyszeć reprezentację chórów:

 1. Camino
 2. Chór Gospel Alwernia
 3. Chór Gospel Mszana Dolna
 4. DeocentriCity
 5. Dobra Energia
 6. Faceci w Czerni
 7. GospelSenior
 8. Gospel Voice
 9. Grodzka Gospel
 10. Joyful Voice
 11. Kraków Gospel Choir
 12. Mistral Gospel Choir
 13. Młodzieżowy Chór Gospel
 14. Raba Gospel Choir
 15. Ruczaj Gospel Choir
 16. Tarnowski Chór Gos.pl
 17. Unisono

Celem wydarzenia zawsze było optymistyczne i radosne spotkanie – chórów, mieszkańców Krakowa, turystów. Pragniemy na Skałce dzielić się ze słuchaczami tym, co mamy najlepsze: jednością, harmonią, muzyką, nadzieją.

Wszystkie dodatkowe informacje o koncercie można znaleźć na stronie wydarzenia www.gospelnaskalce.pl lub lajkując wydarzenia na Facebooku.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<