10. Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 12 maja 2023 - niedziela, 14 maja 2023

Zwiedzanie stuletniego Pawilonu Okocimskiego w Lesie Wolskim, opowieść o pradziejach Małopolski w Muzeum Archeologicznym, przymiarki replik koron królewskich, pogoń za krzysztoforskim kogutem, wystawa artysty, który dotychczas większość życia poświęcił modzie, zwiedzanie najstarszego w Polsce ogrodu botanicznego, przymiarka do pracy na kolei, prezentacja artefaktów związanych z Twierdzą Kraków, wizyta w jednej z najnowocześniejszych w Europie odlewni, seans filmowy w kinie sferycznym w Ogrodzie Doświadczeń, wykład o Sarmatach nad Tybrem, interwencja site-specific w Domu Utopii, a do tego jeszcze zniżki na bilety w Muzeum Kościuszki, Cricotece, Muzeum Lotnictwa Polskiego i na spektakl muzyczny w Teatrze Ludowym… Przed nami mnóstwo wydarzeń dla dzieci i dorosłych – to będzie przebogaty weekend atrakcji w Krakowie!

Huczne obchody 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędą się w całej Polsce w dniach 12–14 maja. Bogaty program wydarzeń to okazja by lepiej poznać projekty, które uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich.

Świętujmy i bawmy się dobrze!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<