Szalona Gęś Festiwal 2023 w Żaczku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 3 czerwca 2023, 17:00

Halo Kraków! Spragnieni wrażeń? Zapraszamy na premierową edycję Festiwalu Szalona Gęś do klubu Żaczek. Czeka na Was doskonała alternatywna muzyka, bar, oferta gastronomiczna i wyborne towarzystwo. Szalona Gęś reprezentuje wyjątkowe emocje, radość i zabawę. Zapiszcie datę i podawajcie dalej! Życie robi się lepsze przy muzyce.

Imprezę poprowadzi Damian Skóra (komik, standuper).

Rat Kru [Poznań, elektronika] - "Przyszli królowie polskiej sceny alternatywnej elektroniki. Estetyka lat 80tych. Ich piosenki pokochała już cała Polska np. remix z legendarnym zespołem Combi. RAT KRU balansują na granicy sztuki i kiczu, jednak nigdy ich nie przekraczają. Rat Kru to duża dawka muzycznych emocji. Porywają do tańca na koncertach, w klubach i na festiwalach (Jarocin, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka, etc ) A Ty dasz się porwać do zabawy"

Dziwna Wiosna [Warszawa, rock] - Zagrali koncert z Kings of Leon, zagrali na Pol`and`Rocku i Finale WOŚPa w Warszawie. A teraz zagrają na Szalonej Gęsi. Ludzie powiadają, że od dawna nikt tak nie śpiewał o miłości. A może w ogóle, nikt tak nigdy nie śpiewał. Idzie Dziwna, ale piękna Wiosna!

Zakaz Palenia [Kraków, rock] - Czwórka przyjaciół, którzy w palarni, ironicznie wymyślili swoją nazwę zespołu. Zakaz Palenia to energiczna muzyka z elementami nowoczesnego punk rocka. Jest częściowo osadzona w tekstach z literackiej epoki romantyzmu. No kidding. Ich słowa na długo pozostaną Wam w pamięci. Zakazowicze, przybywajcie!

Agata Nasiadka [Kraków, funk/rock] - Zespół Agaty Nasiadki tworzy muzykę łączącą rockowe brzmienia z kobiecą delikatnością. Tęsknią za czasami, w których rock był manifestem wolności, miłości i autentyczności. Gdy Agata Nasiadka siada za pianinem, zastanawiasz się czy to Alicia Keys czy wciąż jeszcze Agata.

15 kwietnia ogłoszenie dodatkowej dwójki artystów.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<