XXII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi 2023

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 22 września 2023 - niedziela, 24 września 2023

Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza dniach na XXII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku temat przewodni brzmi „Żywe dziedzictwo – tradycje od pokoleń".

Rozpoczniemy w piątek (22.09) o godz. 17.30 w Parku Duchackim, a potem w sobotę i w niedzielę będzie można odwiedzić ponad trzydzieści obiektów w prawobrzeżnej części Krakowa i uczestniczyć w kilkunastu spacerach. Szczegóły w załącznikach.

Podczas minionych edycji PDOD zostało otwarte blisko 200 obiektów i odbyły setki autorskich spacerów. Niezmiernie cieszą nas zachwyty uczestników nad odkrytymi miejscami, nowe znajomości i nowe historie, które dzięki nim zostaną napisane. Bo odkrycia czekają za rogiem, za każdymi otwartymi drzwiami.

Podgórskie Dni Otwartych Drzwi mogą odbywać się tylko dzięki pasjonatom, którzy poświęcają swój wolny czas na przygotowanie wydarzeń oraz dzięki właścicielom obiektów, którzy godzą się zaprosić odwiedzających.

Pełny program XXII PDOD jest dostępny do pobrania w załaczniku oraz na stronie www.podgorze.pl.

Od 16 września w Muzeum Podgórza będą dostępne wejściówki do kilku wybranych miejsc.

załączniki

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<